Blog > Komentarze do wpisu

Dynia w akcji! O co w tym wszystkim chodziło?

W zeszły weekend, tak jak Wam zresztą na FB zapowiadałam, miałam okazję uczestniczyć wraz z 6 innymi blogerkami w niezwykłym wydarzeniu zorganizowanym przez Beatę w Lawendowego domu, w sklepie áTab mieszczącym się w Arkadii (Warszawa).

atab warsztaty

Od lewej Iza, Kamila, Agnieszka, Ja (z tyłu), Ola, Beata i Magda! Zgrana i pełna pozytywnej energii ekipa :) I tutaj jest miejsce na to aby wyjaśnić po co w ogóle cała akcja? A więc po to aby pokazać wszystkim dookoła że dynia to nie tylko warzywo w którym wycina się straszne miny i zapala świeczki na Halloween, ale przede wszystkim do świetne warzywo do wykorzystania do przeróżnych dań i dekoracji. Czy się udało? Myślę że tak :) Wiele osób zerkało, pytało, podpatrywało co robimy.. i zastanawiały się, co tu tak ładnie pachnie...? ;)

Spotkanie rozpoczęłyśmy wykonując piękne jesienne ozdoby wykorzystując dynie jako.. wazony. Czyż nie wyglądają uroczo?

atab warsztaty dynia

Moja dekoracja była naturą w 200%! Jak się dobrze przyjrzycie powyższemu zdjęciu zobaczycie co mam na myśli ;) W każdym razie po świetnej zabawie w dekoratorki, przeszłyśmy do przygotowania babeczek dyniowych! I od tego momentu trudno było przejść obok nas obojętnie. Zapach unoszący się w sklepie zdradzał co nastąpi już niebawem :)

atab warsztaty dynia

czyli degustacja! Dla nikogo nie zabrakło! Dzielnie dopiekałyśmy kolejne porcje :)

atab warsztaty dynia

Na koniec przygotowałyśmy dwie różne, i bardzo proste aranżacje stołu wykorzystując zastawę i akcesoria sklepu áTab. A wokół co chwila zbierały się grupki osób ciekawych co tworzymy :)

atab warsztaty dynia

Przez chwilę mogłyśmy stać się nawet gwiazdami ;)

 atab warsztaty dynia

atab warsztaty dynia

Choć najważniejsze w tym wszystkich było to, aby dobrze się bawić i przy okazji pokazać wszystkim jak wielki potencjał jest w tak jeszcze niedocenianej dyni. A jest.. możecie mi wierzyć na słowo!

A ja w takim razie przy okazji dziękuję uczestniczkom, organizatorce i fotografowi za to spotkanie i mam nadzieję że jeszcze się nie raz przy takiej okazji spotkamy, jest jeszcze przecież masę niedocenianych produktów w kuchni... ;)


Autorem wszystkich zdjęć jest Lubo Lipov, jedno z powyższych zdjęć zaczerpnęłam z bloga Lawendowy Dom.

Pozdrawiam serdecznie,

K.

piątek, 30 października 2015, milk_chocolate84
Tagi: warsztaty

Polecane wpisy

Komentarze
2015/10/31 15:55:58
Brawo Dziewczyny:)
-
Gość: Aga, *.warszawa.vectranet.pl
2015/11/02 23:06:08
Dynia rządzi! Z roku na rok odkrywam nowe możliwości tego warzywa. Fajnie, że jest tak promowana:)
Polecane
reklama reklama
Durszlak.pl
Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Top Blogi