Kategorie: Wszystkie | GALERIA TORTÓW | KONKURSY | KONTAKT | PRZEPISY | RÓŻNOŚCI | WARSZTATY
RSS

RÓŻNOŚCI

środa, 24 grudnia 2014
piątek, 06 kwietnia 2012
sobota, 03 kwietnia 2010

Chciałabym życzyć wszystkim czytelnikom mojego bloga, tym którzy trafiają tutaj przypadkowo i tym którzy zaglądają częściej ;), wspaniałych świąt Wielkanocnych spędzonych z gronie najbliższych sercu osób. Niech te kilka dni będą dla Was chwilami odpoczynku i pozostawią za sobą same miłe wspomnienia :)

Cieszę się niezmiernie że postanowiłam założyć tą stronę, i cieszę się że odwiedza mnie coraz więcej osób :) Z calego serca dziękuję Wam za ciepłe komenatrze pozostawiane pod kolejnymi wpisami i przekazuję wirtualnie Wspaniałych Świąt, również dla Waszych rodzin!

życzenia wielkanocne 

15:04, milk_chocolate84 , RÓŻNOŚCI
Link Komentarze (6) »
środa, 02 grudnia 2009

Hmm.. powinnam się ładnie przywitać i powiedzieć coś o sobie :) Mam 25 lat i jestem rodowitą Warszawianką. Pomysł na prowadzenie bloga kulinarnego zrodził się dawno temu ale jakoś wciąż brakowało motywacji i czasu na jego prowadzenie.

A więc pieczenie jest moją pasją :) To coś, co spędza mi sen z oczu.. dosłownie ;)  Nie wiem skąd się u mnie wziął aż taki zapał do tego co robię, ale nic nie sprawia mi większej satysfakcji niż uśmiech na twarzy rodziny i znajomych którzy zajadają się tymi pysznościami, w tym mój niespełna dwuletni syn.

Zapraszam więc do częstych odwiedzin, mam nadzieję że każdy znajdzie tu coś ciekawego i smacznego. Życzę samych udanych wypieków :)

Kasia

22:52, milk_chocolate84 , RÓŻNOŚCI
Link Komentarze (3) »
Tagi
Polecane
reklama reklama
Durszlak.pl
Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Top Blogi